با سلام خدمت تمامی دوستان گرامی.

امروز كه وارد قسمت مدیریت وبلاگ شدم در قسمت نظرات متوجه یك سری دوره آموزشی شدم كه برای من ارسال شده بود.

این اطلاعیه را جهت نمایش در زیر جهت اطلاع گذاشته ام. و نیز وبلاگ كانون مهندسی شیمی در مورد اطلاعیه زیر هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

 

دوره آموزشی نرم¬افزار گوسین، مركز آموزشی- پژوهشی امام رضا(ع)
مركز آموزشی- پژوهشی امام رضا(ع)، اولین مركز تخصصی در برگزاری دوره¬های آموزشی تخصصی شیمی، با توجه به در اختیار داشتن كادر آموزشی مجرب و اعضای هیئت علمی دانشگاه اقدام به برگزاری دوره¬های آموزشی تخصصی رشته شیمی نموده است.
نرم افزار گوسین یکی از مهمترین نرم¬افزارهای شیمی محاسباتی است. گوسین قادر به پیشگویی انواع خواص مولكول¬ها و واكنش¬ها است از جمله:
رسم ساختار بهینه مولكول¬ها، انرژی¬های پیوندی و واكنش، مسیر واكنش، انرژی ساختارهای حالت¬های گذار، طیف IR و NMR، اوربیتال¬های مولكولی، بارهای اتمی و مومنتوم¬های چند قطبی، الكترون¬خواهی و پتانسیل یونیزاسیون، قابلیت پلاریزاسیون و فوق پلاریزاسیون، پتانسیل¬های الكتروستاتیك و دانسیته الكترون، فركانس¬های ارتعاشی و خواص ترموشیمیایی.
با توجه به اهمیت روز¬افزون نرم¬افزارهای شیمی محاسباتی به ویژه برای دانشجویان تحصیلات تكمیلی، مركز آموزشی- پژوهشی امام رضا(ع) از چندی پیش اقدام به برگزای دوره¬های آموزشی نرم افزارهای گوسین (GAUSSIAN) و هایپرکم (HYPERCHEM) نموده است. مدرسین این دوره¬ها اساتید متخصص شیمی محاسباتی هستند كه دارای مقالات ISI در این زمینه می¬باشند. رشته¬های دانشگاهی كه می¬توانند از محاسبات گوسین در پروژه¬های تحقیقاتی خود استفاده كنند عبارتند از:
شیمی، داروسازی، مهندسی شیمی، مهندسی پلیمر و مهندسی مواد
با استفاده از نرم¬افزار گوسین (GAUSSIAN)، به آسانی و در كمترین زمان ممكن مقاله ISI داشته باشید
مكان: شهرك اكباتان، مركز آموزشی- پژوهشی امام رضا(ع)
آغاز دوره بعدی: هفته سوم اسفند ماه 1388
تلفن ثبت نام: 44690888
09375051472